Fotoalbumy

Fotoalbum to wyjątkowa rzecz, niebanalna a przy tym idealna na prezent z okazji urodzin, dnia ślubu, chrztu, komunii, bierzmowania, Dnia Babci/ Dziadka, rocznicy poznania się lub po prostu bez okazji jako pamiątka z wakacji lub podróży.
Charakteryzują go grube, rozkładane na płasko karty(rozkładówki) elegancka twarda oprawa – możliwa oprawa w eco -skórze lub skórze naturalnej.

Oferujemy fotoalbumy w różnych rozmiarach i kolorach okładek. Fotoalbumy posiadają sztywne karty (pomiędzy wydrukowane karty wklejane są specjalne przekładki ,dzięki którym strony staja się grube i sztywne). W zależności od rodzaju fotoalbumu stosujemy przekładki o grubości 5 mm lub 10 mm). Zdjęcia w formie kart drukowane na papierze fotograficznym. Standardowy fotoalbum posiada 20 stron (10 rozkładówek).

Ich produkcja przebiega dwuetapowo . Etap pierwszy projektowanie – z dostarczonej kolekcji zdjęć tworzymy indywidualny, niepowtarzalny projekt. Dobieramy odpowiednie tło i jeśli jest takie życzenie – ramki, grafiki, ozdobniki. Możemy umieścić napisy lub jeśli ktoś sobie życzy chmurki by powstała książka na wzór komiksu. Długość cyklu projektowego zależy od wielu czynników i trwa zazwyczaj 2- 3 dni . Etap drugi produkcja i oprawa. Cykl produkcyjny trwa zazwyczaj od 4 do 6 dni roboczych w zależności od rodzaju oprawy oraz dostępności okładki.
Dostępne rozmiary fotoalbumów w wersji z okładką foto ( tańsza odmiana fotoalbumu – fotoalbum economy )
30x30cm, 30x24cm, 24x24cm, 24×20, 20×20

Dostępne rozmiary fotoalbumów w wersji z okładką skórzaną lub z eco skóry
30x30cm, 20×20

Copyrights © 2017 fotoprezenty.kielce.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wdrożenie: SIPLEX Studio