Fotografia

Wykonujemy fotografie okolicznościowe portretowe i reklamowe

Fotografia to nasz zawód , nasza pasja i podstawa tworzenia fotoprezentów , bo przecież bez fotografii nie będzie fotoprezentów. Dobra fotografia to sztuka. Czasem amatorskie ujęcie ma swój urok ale to oko doświadczonego fotografa uchwyci niepowtarzalne chwile, kadr który zostanie na długo w pamięci, światło które oświetla twarz w ten jeden niepowtarzalny sposób w tej jednej krótkiej chwili. A przecież warto zatrzymać czas……

Jesteśmy fotografami którzy potrafią zatrzymać czas, który nieustannie upływa. A przecież specjalnych okazji , które warto utrwalić na dłużej nie brakuje. Często robiąc zdjęcia nie zastanawiamy się nad tym, że zdjęcia możemy także wykorzystać do stworzenia fotoprezentu. Robiąc sesje zdjęciowe staramy się nadać im uniwersalny charakter tak by zdjęcia same w sobie stanowiły wspaniałą pamiątkę, by można z nich stworzyć fotoalbum, fotoobraz lub by jeden z kadrów nadrukować na koszulkę.

Posiadamy wysokiej klasy sprzęt fotograficzny marki Canon wraz z oświetleniem , namioty do fotografii bezcieniowej oraz profesjonalne studio fotograficzne.

 

Zakres wykonywanych usług obejmuje:

 

Wykonane zdjęcia przed oddaniem poddane są starannej obróbce komputerowej przez profesjonalnych grafików.

 

Zobacz pełną ofertę i cennik

Copyrights © 2017 fotoprezenty.kielce.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wdrożenie: SIPLEX Studio