Fotoksiążki

Fotoksiążka to fantastyczna pamiątka dla bliskich i przyjaciół

wykonujemy na wysokogatunkowym papierze kredowym o gramaturze od 150g/m2 do 250g/m2 (najczęściej jest to 170 lub 200g/m2 ) w trybie druku dwustronnego, drukujemy cyfrowo zdjęcia. Zdjęcia mogą być umieszczone na dowolnym tle, podpisane lub opatrzone odpowiednim komentarzem. Grafikę można wzbogacić w różnego rodzaju ramki i ornamenty. Kartki fotoksiażki są klejone w blok i oprawiane w okładkę. Ilość kartek takiej fotoksiążki jest właściwie dowolna.

Fotoksiążki mogą być oprawione w twardą lub miękka okładkę. Okładka fotoksiążki może mieć różny charakter. Najczęściej oferowane są okładki typu FOTO, czyli panoramiczne zdjęcie wykonane na papierze fotograficznym obejmujące łącznie przednią i tylnią stronę oraz grzbiet.Naklejone jest na twardej grubej tekturze. Zewnętrzna część okładki jest zafoliowana.  Na przedniej stronie umieszczane jest jedno lub kilka zdjęć oraz tytuł fotoksiążki . Zamiast okładki o charakterze fotograficznym można zamówić twardą oprawę pokrytą materiałem introligatorskim (imitacje tkanin, tłoczone folie winylowe). Okładka może też być pokryta eko-skórą.

Dostępne są 4 formaty fotoksiążek:

Nie wiesz jaki prezent zrobić z okazji: pierwszych urodzin dziecka, chrztu, komunii 18-tych urodzin lub dnia ślubu – fotoksiążka będzie trafnym wyborem. Nasze fotoksiążki zamawiane są także jako pamiątki z wakacji, wycieczki, firmowego eventu lub rodzinnego zjazdu.

Fotokomiksy

Fotokomiks to alternatywa dla fotoksiążki, opcja dla osób z poczuciem humoru. Doskonale sprawdzi się jako pamiątka z wakacji, zabawny prezent na 18-stkę, urodziny, wieczór panieński lub kawalerski czy inne okazje. Ze zdjęć przesłanych na ftp przez Klienta układamy historię uzupełnioną zabawnymi dialogami lub tekstami. Gwarantujemy, że każdy fotokomiks to indywidualny, niepotarzalny projekt. Skanujemy również wydrukowane zdjęcia.

Copyrights © 2017 fotoprezenty.kielce.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wdrożenie: SIPLEX Studio