Fotoobrazy

Nie wiesz jak udekorować puste ściany w salonie, kuchni lub pokoju dziecka? Masz puste ściany w biurze lub gabinecie? Korytarz świeci pustkami?

W naszej ofercie znajdziesz łatwe rozwiązanie. Bez względu na to czy interesujesz się sztuką, filmem, muzyką czy sportem i czy wciąga cię fotografia czy nie, w kategorii fotoobrazy znajdziesz całą galerię obrazów na płótnie canvas, na podłożach twardych lub w formie plakatu, które mogą pasować właśnie Tobie.

Możemy też wyprodukować obraz z Twojej fotografii lub stworzyć kolaż z posiadanych przez Ciebie zdjęć i wydrukować go w sepii, kolorze lub barwach czarno – białych. Dostępne różne rozmiary obrazów canvas w rozpiętości od 30cmx30cm do 150cmx150 cm w gradacji co 10cm. Możliwe też wydrukowanie jednej grafiki jako składki kilku obrazów . Obrazy drukowane w technice druku solventowego na płótnie o gramaturze 420g/m2 stanowią doskonały prezent do nowego mieszkania lub z okazji rocznicy ślubu.

Sposób zamawiania

Sposób zamawiania jest bardzo prosty. Wystarczy że na naszą skrzynkę prześlesz pomysł lub zdjęcie, a my analizując jakość i jego wielkość prześlemy rozmiary obrazu jakie z tej fotografii możemy zrobić przy zachowaniu standardów i dobrej jakości. Biorąc pod uwagę że część zdjęcia musimy zawinąć na ramę odeślemy zdjęcie z zaznaczonym tym obszarem . Po akceptacji przystąpimy do realizacji.

 

Copyrights © 2017 fotoprezenty.kielce.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wdrożenie: SIPLEX Studio