Fototapety

Chcesz ożywić monotonie ścian, sprawić by twoje wnętrza były jedyne i niepowtarzalne? Chcesz nadać mu nowoczesnego wyglądu, remontujesz , urządzasz mieszkanie, biuro, pub lub klub fitness?  Zamów fototapetę dokładnie taką jaka Ci pasuje. Być może to właśnie fototapeta będzie złotym środkiem łączącym tradycję z nowoczesnością.

Oglądając programy o remontach i urządzaniu wnętrz  pewnie często zastanawiasz się jak to się dzieje, że architekt tak komponuje wnętrze, że naklejony na ścianę wodospad, kładka nad rzeką , molo, plaża lub wielka ciężarówka  zapiera dech w piersiach. To nic trudnego.  Oferujemy tysiące zdjęć w różnych kategoriach (m.in. architektura, fauna i flora, jedzenie, przedmioty, pejzaż, panoramy, muzyka, sport, itp). Zamawiając taką fototapetę nadajesz wnętrzu specyficzny klimat  masz pewność właściwie skomponowanej przestrzeni.  Innym pomysłem na  fototapetę jest jej wytworzenie z Twojego zdjęcia które sam wykonałeś podczas ostatnich wakacji nad morzem lub romantycznej podróży w góry.

Tak fototapeta będzie niezwykłą pamiątką towarzyszącą mieszkańcom domu na co dzień i przypominającą wspaniale spędzone chwile.

Możemy też wykonać kolaż ze zdjęć twojej rodziny.  Wybrane zdjęcia lub grafiki poddajemy graficznej obróbce. Następnie stosując, najnowocześniejsze metody druku wielkoformatowego wydrukujemy dla Ciebie zamówioną fototapetę w takim rozmiarze jaki będzie pasował do Twojego wnętrza, obojętnie czy jest to pokój Twojego dziecka, salon, kuchnia czy łazienka i  czy jest to szeroka ściana , wycinek ściany , wnęka czy wolna przestrzeń pomiędzy szafkami.

 

Copyrights © 2017 fotoprezenty.kielce.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wdrożenie: SIPLEX Studio